SPÄŤ NA NOVINKY

Máte chuť na niečo dobré?

K príjemne strávenému času nepochybne patrí i možnosť dobre sa najesť, prípadne si na niečom skvelom zamaškrtiť.

Teší nás, že práve v OC PROMENADA budete mať už čoskoro možnosť ochutnať pestrú ponuku jedál domácej i medzinárodnej kuchyne, ako i príležitosť navštíviť útulné a moderné kaviarne či cukrárne.

Ak máte čas a chuť na príjemné posedenie v kvalitnej reštaurácii, OC PROMENADA vám ponúkne hneď niekoľko takýchto lákavých možností. Nitrianskym gurmánom sa príde predstaviť v Bratislave už dlho obľúbená reštaurácia SOHO. Gastronomický zážitok tejto výbornej kuchyne podporí moderný interiér, ako aj príjemný, profesionálny personál. Širokým repertoárom čerstvých jedál vás určite osloví Bistro Yeme, ktoré bude mať v OC PROMENADA vlastnú vonkajšiu terasu. Návštevníci si tak budú môcť všetky delikatesy vychutnať priamo pod holým nebom. Domácou kuchyňou našej bratskej zeme českej vás prevedie reštaurácia Smíchov, v ktorej  už len samotná predstava klasickej českej gastronómie a dobre chladeného piva nenechá jedno oko suché. Máte chuť na ázijskú kuchyňu? Určite navštívte reštauráciu SAKURA. Chcete oživiť spomienky na lahodné chute stredomorské? Talianske bistro bude tým pravým miestom. Žiadna vaša túžba po dobrom jedle nezostane v OC PROMENADA nenaplnená. A ak si jedlo vychutnáte na jednej z našich exteriérových terás, vášmu šťastiu na poli skvelej gastronómie nestojí nič v ceste. Nielen reštaurácie vám však ponúknu možnosť dobre sa najesť. Na prvom poschodí OC PROMENADA na vás čaká moderný food court, ponúkajúci pestrú skladbu prevádzok ako MR. ENGLISH BISTRO, Al Food, Panda alebo POKE. V prípade nedostatku času vás zasýtia kvalitným jedlom za príjemné ceny.

Hlavným chodom ale u nás nič nekončí, práve naopak. Hriechom by bolo nenavštíviť jednu z našich nových kaviarní alebo cukrární. Kaviareň La Crema alebo sladké Sweetbox Caffé sa určite stanú miestom pre naplnenie vašich hriešnych chúťok. Rovnako pestrý výber z kvalitných káv a sladkých čokoládových pokušení vám ponúkne kaviareň a čokoládovňa Salió. Pre hĺbavé typy, milujúce konzumáciu kávy a rôznych dobrôt v komornejšom prostredí, je ako stvorená kníhkaviareň Foxford v predajni Martinus. Obľúbeným miestom stretnutí sa určite stane už druhá nitrianska prevádzka baru ZÁHIR s osvedčeným kávovým konceptom, ku ktorému pribudne výber remeselných vín, úplne nových miešaných nápojov a moderného malého jedla.  ZÁHIR PROMENADA bude miestom spojeným s umením rôzneho druhu, kde sa budú usporadúvať výstavy a eventy s umelcami a dizajnérmi.

Nielen interiér OC PROMENADA, ale i exteriér s nenapodobiteľným pohľadom na Nitriansky hrad, vám v prípade priaznivého počasia ponúkne možnosť posedieť si pri dobrej káve a opájať sa čarovnými výhľadmi na nábrežie rieky. Ak chcete spraviť niečo pre svoje zdravie a duševnú pohodu, užite si každú voľnú chvíľu a každý krásny deň. Tešíme sa na vás a prajeme vám dobrú chuť!