SPÄŤ NA NOVINKY

PROMENADA vám už na jar 2022 ponúkne obľúbené módne značky

Spoločnosť LPP Slovakia je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP, ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, zastrešuje v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO, SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí v Európe aj Ázii. 

Tieto obľúbené módne značky netreba na Slovensku nikomu zvlášť predstavovať. Príjemnou novinkou pre všetkých ich fanúšikov je, že už na jar 2022 pribudnú v Nitre nové, moderné predajne, a to práve v OC PROMENADA.

Čo jednotlivé značky ponúkajú a komu sú venované?

RESERVED je značka dámskeho, pánskeho a detského oblečenia, ktorá ponúka moderný dizajn inšpirovaný svetovými trendami. Nájdete tu jednoduché a klasické línie, originálne vzory a aj nadčasové modely, vyrobené
z vysokokvalitných materiálov. Nové štýly, limitované kolekcie, špeciálne ponuky, trendy, inšpirácie, premium
a eko línie – všetko nájdete v RESERVED!

Bližšie informácie o kolekcii, módnych novinkách a trendoch nájdete na www.reserved.com,
facebooku @RESERVEDSlovensko alebo Instagrame @reserved.

Pre mladých ľudí, ktorí chcú prostredníctvom oblečenia vyjadriť svoje názory a prezentovať svoju nezávislosť je určená značka CROPP. Ponúka kolekciu pre mladých ľudí, ktorá sa odlišuje moderným a inšpirujúcim vzhľadom. Oblečenie značky je ovplyvnené hip-hopovou kultúrou, graffiti, street art a životným štýlom mladých ľudí. Značka spolupracuje s ilustrátormi a graffiti umelcami z celého sveta a podporuje rôzne športové a street art podujatia.

Viac informácií o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na www.cropp.com, facebooku @CroppSK alebo na Instagrame @cropp_clothing.

HOUSE je univerzálna módna značka s autentickým a kreatívnym prístupom k trendom, ktorá oslovuje mladých ľudí, ktorí milujú pohodlné oblečenie. Modely kombinujú najnovšie trendy v štýle ulice s vlastným jedinečným štýlom a vytvárajú tak originálne a univerzálne kúsky na každú príležitosť. Značka HOUSE ponúka inšpiratívne
a odvážne outfity, výrazné doplnky s odkazom na pop kultúru, trendy zo sociálnych sietí a základné kúsky,
ktoré nesmú chýbať v šatníku mladého človeka. Pre House je typické aj denimové oblečenie.

Bližšie informácie o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na www.housebrand.com,
facebooku @houseslovakia alebo Instagrame @house_brand.

Najnovšie trendy za najvýhodnejšie ceny ponúka od roku 2013 značka SiNSAY. Okrem módy pre tínedžerov, ktorí sú našou hlavnou cieľovou skupinou, ponúkame oblečenie a doplnky pre ženy a mužov, ako aj oblečenie pre deti od 0-10 rokov pod značkou Fox & Bunny. Okrem toho nájdete v našej ponuke aj dizajnové doplnky na zútulnenie vášho domova z línie Home. Rozmanitosť a originálny štýl založený na súčasných trendoch – to je SiNSAY.

Bližšie informácie o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na www.sinsay.com,
facebooku @Sinsay.SK alebo Instagrame @sinsay.