SPÄŤ NA NOVINKY

NÁKUPNÉ CENTRUM PROMENADA

Čo vám môžeme už dnes prezradiť?

Navštíviť  pekné moderné prostredie, prejsť sa po upravenom nábreží, dať si dobrú kávu a pochutnať si na dobrom jedle. Ak si k tomu pripočítate príjemné nakupovanie v obchodoch, z ktorých niektoré budú pre svojich zákazníkov otvorené v regióne po prvýkrát, nemožno si nevšimnúť, že sa v Nitre rodí nový koncept obchodného centra, ktoré ponúka príjemné strávenie voľného času nielen v interiéri, ale i v nenapodobiteľnom exteriéri. Nitrania tak získajú jedinečnú možnosť spríjemniť si svoje nákupy exteriérovými aktivitami, alebo naopak, po chvíľach venovaných športu, oddychu alebo zábave môžu rýchlo a efektívne nakúpiť bez toho, aby sa museli presúvať inam. 100 obchodov na dvoch podlažiach, 20 reštaurácií a kaviarní, 1 000 parkovacích miest – toto všetko nájdete u nás už túto jar.

V snahe zatraktívniť zákazníkom ponúkané portfólio budú mať niektoré prevádzky svoju celoslovenskú, prípadne regionálnu premiéru. Vôbec po prvýkrát bude na Slovensku predstavený obchodný koncept HalfPrice, a to práve v OC PROMENADA. HalfPrice prináša nielen oblečenie, obuv a doplnky pre ženy, mužov a deti, ale aj širokú ponuku športového oblečenia pre celú rodinu. Mimoriadnym bonusom je aj ponuka bytových doplnkov, ktoré sú v rámci rodinných lifestylových konceptov čoraz viac obľúbené a žiadané. Práve Nitrania tak budú mať ako prví na Slovensku možnosť nakúpiť si tieto módne výrobky za viac než priaznivé ceny. Fanúšikov módy zaručene poteší otvorenie prevádzok RESERVED, SINSAY, MOHITO, CROPP a HOUSE, ktoré sa už úspešne etablovali na našom trhu a získali si srdce nejedného fashion fanúšika. Kým koncept RESERVED oslovuje celú rodinu a v svojej ponuke myslí aj na úspešnú, pracujúcu ženu a deti, ostatné koncepty sú venované najmä, ale nielen, móde pre mladých.  Značka SINSAY, ktorá sa v OC PROMENADA stane prvou v regióne, okrem módy pre tínedžerov ponúka oblečenie a doplnky pre ženy a mužov, ako aj oblečenie pre deti od 0-10 rokov pod značkou Fox & Bunny. Práve predajňa SINSAY v OC PROMENADA bude jednou z mála na Slovensku, v ktorej nájdete aj líniu HOME, t.j. širokú ponuku doplnkov do domácnosti.  HOUSE zase ponúka inšpiratívne a odvážne outfity, výrazné doplnky s odkazom na pop kultúru, trendy zo sociálnych sietí a základné kúsky, ktoré nesmú chýbať v šatníku mladého človeka. Značka CROPP, ktorá spolupracuje s ilustrátormi a graffiti umelcami z celého sveta, je ovplyvnená hip-hopovou kultúrou, graffiti, street art a životným štýlom mladých ľudí. Čerešničkou na torte bude koncept MOHITO, ktorý po prvýkrát otvorí svoje brány zákazníkom v Nitre. Tí sa tak môžu tešiť na značku, ktorá je určená pre ženy vo veku 25–35 rokov, milujúce módu a oceňujúce originálnu mestskú eleganciu. MOHITO ponúka oblečenie a doplnky v celej škále farieb a vzorov, ktoré zdôrazňujú ženskosť bez ohľadu na miesto a situáciu.

Prémiové značky oblečenia ponúka predajňa GALLERY MULTIBRAND FASHION STORE. Dámsku módu bude prezentovať prémiová nemecká značka Marc Cain a talianska prémiová značka Liviana Conti. Pánov iste poteší nemecká konfekčná značka Digel.

Ak niekto hľadá modernú a kvalitnú obuv, určite sa nesklame v dnes už kultovom reťazci CCC. Ten  myslí nielen na ženy, ale i mužov a deti a nitrianskemu zákazníkovi ho určite netreba predstavovať. Spoluhráčom na poli módnej obuvi mu bude známy reťazec ECCO, v ktorom si môžete zakúpiť to najlepšie z najlepšieho, čo tento segment ponúka. Širokú ponuku módy a módnych doplnkov doplnia predajne šperkov a hodiniek.

Veľkou stálicou na slovenskom trhu je aj predajňa dm drogerie markt, ktorá patrí k najväčším spoločnostiam strednej a východnej Európy, zaoberajúcimi sa  predajom drogériového tovaru. Ak zatúžite po športovom vyžití a do naplnenia tohto sna vám čokoľvek chýba, iste to nájdete v predajni INTERSPORT, ktorá vás bude v OC PROMENADA čakať na 1.poschodí. V predajni vám tak ponúknu nielen odbornosť a multišportové zameranie, ale aj vynikajúci pomer ceny a kvality. Bezprostredným susedom Intersportu bude už od jari 2022 PLANEO ELEKTRO, kde si budete môcť zakúpiť všetko, čo vaša domácnosť na báze elektrického prúdu potrebuje a po čom vaše srdce na tejto istej báze prahne. Nemenej praktickým a skvelým sortimentom bude disponovať i prevádzka iStores. Ak sa ale chceme oslobodiť od materiálnych vecí a na chvíľu dať zbohom konzumu, iste nájdete svoj raj v predajni MARTINUS, ktorú netreba predstavovať. Na ploche cca 400 m2 vám ponúkne knižné zážitky, odborné poznatky, dobrodružstvo  a nekonečný svet fantázie, o akom sa vám doposiaľ nesnívalo a kde si každý nájde to svoje ,,pravé orechové“.

Nielen dušu však treba prikrmovať. Nitra už netrpezlivo očakáva príchod labužníckej jednotky v podobe konceptu YEME, ktorý po prvýkrát opustí hranice Bratislavy  a zamieri práve do Nitry. Okrem širokej ponuky lahodných, kvalitných potravín bude hladných návštevníkov  vítať i YEME BISTRO s vlastnou vonkajšou terasou, malý kúsok raja na nábreží rieky, ktorému žiaden zákazník zaručene neodolá. Príjemným doplnením ponuky potravinových nákupov bude obľúbený reťazec TESCO, ktorý prináša svojim zákazníkom každý deň niečo navyše a zároveň im umožní dopriavať si zdravé a dlhodobo udržateľné potraviny. Reťazec už viac ako 25 rokov v úzkej spolupráci so svojimi dodávateľmi a zákazníkmi reaguje na výzvy zdravého životného štýlu.

Milovníkov kvalitnej gastronómie iste poteší niekoľko kvalitných a svojim obsahom rozmanitých reštaurácií, z ktorých niektoré budú mať vlastné exteriérové terasy. Svoju regionálnu premiéru bude mať renomovaná reštaurácia SOHO. Fantastické jedlo, príjemný interiér a profesionálny personál premenia všetky jej návštevy na nezabudnuteľný zážitok.  Klasickú slovenskú a českú kuchyňu si každý podvedome spojí s výborným, správne vychladeným pivom a práve toto neodolateľné spojenie na vás čaká v reštaurácii SMÍCHOV. Kúsok slnečného Talianska a jeho famózne chute vám ponúkne TALIANSKE BISTRO a ak budete mať chuť na sushi, práve SAKURA bude pre vás tým pravým miestom. Týmto však naša ponuka dobrôt nekončí. Pestrý food court ponúka viacero možností ako zahnať hlad tým, ktorí nebudú mať čas na posedenie v reštaurácii. A po každom dobrom jedle iste padne vhod vychutnať si kávu a dezert v jednej z našich nových kaviarní.

V OC PROMENADA však budete môcť popri nákupoch a návštevách reštaurácií a kaviarní využiť i mnohé z ponúkaných služieb, ako napríklad banka, lekáreň, kaderníctvo alebo manikúra. Samozrejmosťou je predajňa chovateľských potrieb pre našich domácich miláčikov či kvalitné papiernictvo.

Čas otvorenia sa blíži a my pre vás ustavične pripravujeme niečo nové. Sledujte nás, zachovajte nám svoju priazeň a my vás budeme priebežne slovom i obrazom informovať o všetkom, čo v OC PROMENADA budete môcť už túto jar vidieť a zažiť.

My zatiaľ staviame, pracujeme a pripravujeme pre vás všetko to naj. Ale najmä – tešíme sa na vás!

Veríme, že sa PROMENADA stane miestom, ktoré budete mať radi a ktoré budete radi navštevovať. Že sa stane miestom vašich príjemných nákupov, ako i oddychu a kvalitne stráveného voľného času. Miestom pre všetky vaše kroky, a to po sedem dní v týždni.